Doporučujeme: KINEZIOLOGIE HRADEC KRÁLOVÉ Banner www.waahi.cz/

Vidím jinak, vidím rukama

Masážní relaxační studio Bc. Michal Krch je Vám k dispozici od roku 2009. Od počátku poskytuje kvalitní masáže klasické a rekondiční, dále masáže relaxační doplněné dalšími relaxačními technikami. V současnosti nabízíme i zážitkově laděné masáže, které Vám krom hluboké relaxace zprostředkují i nevšední zážitek.


Neustále udržujeme vysokou kvalitu svých služeb a zároveň se snažíme rozšířit jejich nabídku podle Vašich požadavků. V roce 2013 jsme pro Vás spustili nové webové stránky s objednávkovým systémem. Především pro firemní zákazníky je určen náš Mobilní servis - masáže u Vás.


Hlavními oblastmi, na něž jsou zaměřeny naše služby jsou:


  • podpora zdravého životního stylu a upevnění zdraví

  • udržení dobré fyzické i psychické kondice

  • doplňková péče při a po rehabilitaci

  • aktivní a příjemný způsob odpočinku a relaxace

  • Vaši relaxaci dovedeme spojit s výjimečným zážitkem

Proč je naše studio masážní?


Těžištěm zájmu je udržení dobré zdravotní kondice použitím klasických a rekondičních masážních technik fundovanými doteky rukou.


Proč je naše studio relaxační?


Důraz je kladen na relaxační účinky masáží v přívětivém prostředí s dostatkem soukromí, s možností poslechu relaxační hudby, nebo i využití muzikoterapie či aromaterapie.


Proč jsem hrdý na to, že „vidím rukama“?


Dobře vím, že nejdůležitějším nástrojem maséra jsou ruce. Rukama masér nejen "zpracovává" svaly Vašeho těla, ale také jimi dobrý masér Vaše tělo dokáže doslova "vidět". Chci být dobrý masér a rukama dokážu vyhmátnout bolestivá místa a pak jim věnuji potřebnou péči. Díky tomu se mohu problematickým partiím věnovat cíleně a masáž se tak stává efektivnější.


Proč se věnuji profesi maséra?


Jsem nevidomý a slepota je v masérské profesi do jisté míry devizou. Nerozptylují mě vizuální vjemy. Díky slepotě se přirozeně orientuji hmatem. Vaše tělo vnímám výhradně hmatem - rukama. To sice trvá delší čas, ale je to důkladné.


Proč jít na masáž právě ke mně?


Jsem nevidomý a jako takový Vás určitě nebudu okukovat :-). Jsem ideální pro všechny z Vás, kteří se stydíte. To ocení obzvláště ženy stydlivé, jimž je nepříjemné být odhalené před někým dalším. Odpadají rozpaky. Díky citlivosti procvičeného hmatu jsem schopen včas odhalit problematické partie a nalézt různé svalové zatuhliny či bloky. Při masáži se tak mohu intenzivněji věnovat právě těm místům, kde je to nejvíce potřeba.


Napsali o mně


V Hradeckém deníku

Jak mě vnímají zákazníci?


... výběr z Knihy hostů


Z nabízených masáží jsem si vybrala masáž lávovými kameny, protože jsem dost zimomřivá. Velice mile mne překvapilo, jak jsou kameny hebké. Byl to krásný zážitek, určitě na tuto masáž půjdu znovu :-) ... vzkazuje Milena


Chtěla jsem dobrou masáž a říká se, že chlap má více citu a líp umí masírovat. Jenže já jsem stydlivější, a když jsem chodila na masáž, tak jen k ženám. A můžu říci, že se mi masáž od vás líbila nejvíc. Mohla jsem se víc uvolnit a hezky si masáž prožít. Prostě jsem byla sama sebou ... píše Jitka


K panu Krchovi mě dokopala manželka, pracuji jako automechanik, záda mě bolí dost často, ale na masáže chodím raději k ženám, je na co se koukat... Nicméně již asi nebudu měnit, ví kam sáhnout a přesně odhalil problémová místa ... říká Jirka

Ilustrační foto k Masáži potmě a Masáži sarongMasáž sarongDetaily z klasické masáže